•  

    Kogut Polski

    Serdecznie zapraszamy!

  •  

    Kogut Polski

    Serdecznie zapraszamy!

Kogut Polski

To eleganckie i ciepłe wnętrze zainspirowane twórczością artysty Tomasza Sętowskiego.

 

Organizacja imprez

Organizujemy imprezy okolicznościowe każdego rodzaju.

O restauracji

Restauracja Kogut Polski  to wyjątkowe miejsce, znajdujące się na warszawskim Mokotowie. Jego nazwa nawiązuje do usytuowanej  w centrum lokalu otwartej kuchni, w której potrawy są przygotowywane na oczach naszych gości.

W naszej restauracji łączymy wieloletnie doświadczenie szefa kuchni ze świeżością i nowymi, oryginalnymi pomysłami młodych kucharzy.

W karcie można znaleźć tradycyjne dania kuchni międzynarodowej oraz bogaty wybór win z wiodących winnic na całym świecie. Dania przygotowujemy ze szczególną dbałością o świeżość, wysoką jakość produktów oraz sezonowość potraw. Od poniedziałku do piątku proponujemy Państwu różnorodne menu lunchowe, w którym każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Dopełnieniem wyśmienitej kuchni jest eleganckie, ale jednocześnie ciepłe, pełne zieleni wnętrze. Doświadczenia kulinarne naszych gości zostają wzbogacone przez obrazy namalowane w nurcie „realizmu magicznego”, którymi zainspirowany został wystrój lokalu.

Restauracja Kogut Polski  to miejsce pełne smaków i aromatów,  idealne zarówno na biznesowe spotkanie jak i rodzinny obiad.

 

Restauracja Kogut Polski  to połączenie dobrego jedzenia, sztuki i wina!

 

Serdecznie zapraszamy!